Till HittaButiks startsida    Butiker     |     Erbjudanden     |     Sök butik     |     Butikssnack     |     Lägg till butik
Butik Inlägg Kom. Läst   
Grutes Färg & Tapet många fina Fototapeter   94037  
Recognize Sverige bäst i HipHop mode! (2)  111969  
Urkasst! (2)  110930  
det funkar ej (2)  109867  
Vackerkonst.se Vill tipsa om denna sidan (1)  109956  
Sexpiller.se (1)  106487  
Hennes & Mauritz Hur kan man bara Jämföra   109927  
Gillar denna sidan...   106538  
Jag funderar på att starta en webbutik men... (3)  108340  
Hennes & Mauritz Jag fattr inte... (3)  113927  
    << sida 47 (47) >>  
Läs inlägg                                    2008-03-12 11:31
IT-Körskolan
fullbetald beta-version
köpte teori för a-behörighet (2008 ver). programmet hade flera irriterande buggar som tex funkar inte alla knappar och man måste starta om programmet om man vill göra ett nytt prov.

andra program kan man öva på specifika områden inom teorin, icke i detta program.

flera av frågorna är dumt formulerade. flera alternativ är rätt vilket inte framgår i programmet, ex får man blanda halv-ljus och dimljus? svaret är inte ett enkelt ja som de säger. vissa frågor undrar jag om de stämmer överhuvudtaget som tex att man inte behöver blända av med mc.

skrev det riktiga provet och fick erfara att likheterna mellan det här programmet och det var obefintlig.

det största minuset är att de inte svara på kundkontakt. de vill inte kommentera de brister jag har sett tycks det.

slutsats
skittråkigt att de tar betalt för något som i bästa fall kan klassas som en ofärdig beta-version.

köp inte den här varan.

/Stefan