Till HittaButiks startsida    Butiker     |     Erbjudanden     |     Sök butik     |     Butikssnack     |     Lägg till butik
Butik Inlägg Kom. Läst   
Ljungby Fuktkontroll & Sanering Krypgrund   84422  
Alienbase Alienbase   84236  
Kondomexperten skitbra kondomer   80775  
Skistore.se Bäst   86742  
Näsbyparks Blomsterhandel AB Dålig affär (1)  87737  
Spastugan.se Snabb leverans!   76920  
smink.nu perfekt   76399  
SagoPalatset Vilka fina saker   81353  
Voicetech Sweden En bra affär   76816  
Dress-for-less Dress-for-less   75073  
Winemaster Utförsäljning   65239  
karins favoritbutik Mycket trevlig butik.   78800  
Voicetech Sweden Bra priser och snabb leverans!   76193  
J.NO Fitness trevligt bemötande   74418  
Zone Blu, Sexleksaker & Sexiga underkläder Tack för tipset ang Rock Chick...   82948  
taklister Jättebra sida för taklister   77344  
zmaka.se Bra kryddor   79614  
karins favoritbutik Mysig butik med massa fina saker   79210  
zmaka.se Såna goda svampar   78310  
Voicetech Sweden Linksys Pap2 och SPA-2102   76317  
Redins Antikvariat Rörigt och Oprofessionelt   79896  
Bananaz.se Rekommenderat   79900  
Fridsälls Trading Bra service   81295  
Zone Blu, Sexleksaker & Sexiga underkläder 1000 Tack!   87882  
Skistart Toppen!   80736  
Alienbase alienbase.com   78648  
Bananaz.se grymt bra   66533  
carada Prisvärda och fina träningskläder   82217  
satpro SNABB LEVERAN (1)  81315  
Kortdesign Kvalitet och bra service   83499  
    << sida 52 (64) >>  
Läs inlägg                                    2008-08-06 00:59
Anysuit International
katastrofalt!
jag avråder från att handla av anysuit. inget av det jag beställt stämmer. beställde. byxorna beställde jag med enkelt pressveck, men fick dubbla. kavejen beställde jag med två fickor på höger sida, fick en ficka. jag beställde smalt slag, men det är lika brett som på min fars kavaj från 1973. ärmarna är för långa trots att jag bad om kortare för den franska manschettens skull. ärmarna är dessutom alldeles falddriga och inte proportionerliga. knapphålen sitter högre än knapparna så den blir skev när man knäpper den. betällde även en skjorta, med långa kragsnibbar och utan bröstficka. jag fick en skjorta med korta snibbar och bröstficka. jag började fundera på om det blivit något fel i betsällningen eftersom inget stämde, men dockväl följer den mina önskemål vad gäller tyg och brodyr. jag har förgäves försökt kontakta anysuit, men utan resultat, de svarar helt enkelt uinte på mail, och något telefonnummer finns inte.
katastrof! handla inte på anysuit!

/Anders H
Läs inlägg                                    2008-09-02 10:41
Anysuit International
ang: katastrofalt!
bästa kunder,

vi besvarar alla våra kunder inom 48 timmar, vilket vi också gjort i anders hs fall, han har dock valt att smutskasta vårt företag innan ens denna tid har passerat. dessutom är vårt främsta mål att just ha nöjda kunder, och är därför alltid glada att hjälpa till i de fall där fel förekommer på våra plagg.

anledningen till att vi inte har någon telefonsupport (som många nätbutiker valt att göra) är just ett av stegen i att kunna hålla våra låga priser utan att sänka på kvalitén eller den hjälp och support som vi erbjuder våra kunder.

har ni några frågor är ni välkomna att kontakta oss på anysuit@anysuit.se

/Anysuit